Bělení zubů v Brně

 

 

AKČNÍ CENA   4 500 Kč

_________________________________________________________________________________________

 

 

Revoluční metoda Star White bez použití peroxidu.

 
Všem klientům nabízíme jednorázové bělení zubů bez obsahu peroxidu vodíku, maximálně účinné a přitom šetrné i k citlivým zubním krčkům a dásním. Nemusíte se tedy obávat žádné bolesti či zvýšené citlivosti ošetřovaného chrupu.

Okamžitý výsledek - zvýšení bělosti o 3 a více stupňů bez zvýšení citlivosti zubů. Jakým způsobem ho lze dosáhnout a jak dlouho budou výsledky patrné?

Ordinační bělení zubů trvá přibližně 30 minut a provádí se neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem Star White. Ten využívá studené modré laserové světlo (cold blue light) o vlnové délce 490–530 nanometrů. Během bělení se tak do těla nedostávají infračervené a ultrafialové paprsky. Oči jsou navíc chráněny speciálními brýlemi.

Neperoxidový gel je šetrný a nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Jedná se tedy o naprosto bezbolestný zákrok, který lze opakovat tolikrát, kolikrát budete potřebovat. Pijete pravidelně velké množství kávy? Žloutnou vám zuby následkem kouření? Potom se lze objednat na pravidelné bělení, díky kterému si zachováte přitažlivý úsměv.

Aby vám bílé zuby vydržely opravdu dlouho, tedy klidně i několik měsíců, musíte po provedeném bělení alespoň 48 hodin zabránit zubům ve styku se zdroji zabarvení. Nedoporučuje se tedy výše zmíněné pití kávy či kouření cigaret. Opravdu dlouhodobého efektu pak dosáhnete, pokud se těmto zdrojům zažloutnutí zubů budete vyhýbat neustále nebo alespoň styk s nimi maximálně omezíte.
 
 
Spolupracujeme se stomotalogickou a dentální klinikou v Brně.
 
 
 

Okamžitý výsledek - zvýšení bělosti o 3 a více stupňů.

 

   Bělení zubů bez obsahu peroxidu vodíku

   před použitím Star White                       po použití Star White

 

 

Chcete mít krásné bílé zuby i bez použití peroxidu?
Kontaktujte nás ZDE

 

Prohlédněte si ceník Bělení zubů.

Aktuality:

25.02.2021

Dopřejte si salonní péči u vás doma! Vyzkoušejte přípravky z řady Premium Aesthetic the skin koncept.

20.11.2020

Trápí Vás pigmentové skvrny? Nabízíme šetrné odstranění pigmentových skvrn metodou IPL. Pigmentové skvrny již nemusí být problém.