Trvalá epilace v Brně (fotoepilace, fotodepilace)


Trvalé odstranění nežádoucího ochlupení - tmavých i světlých chloupků se provádí jak na obličeji, tak i na těle bez omezení. Zákrok, kterým se odstraní chloupky na viditelných nebo i intimních partiích, tedy mohou podstoupit jak ženy, tak i muži.

Vždy je potřeba vizuální diagnostika chloupků. Vaše osobní návštěva studia a konzultace jsou bezplatné a k ničemu Vás nezavazují. Pokud se tedy například na poslední chvíli rozhodnete trvalou epilaci nepodstoupit, rozhodně vám to nebudeme mít za zlé. Podstatné je, abyste před případným zákrokem byli zcela přesvědčeni o tom, že se navždy chcete zbavit nevzhledných chloupků.

Nejúčinnější fotoepilace je především v oblasti podpaží a třísel. Viditelně nejlepších výsledků docílíme, pokud jsou chloupky tmavší a kůže je světlá. Po ošetření se mohou objevit světlé a jemné chloupky, které jsou skoro neviditelné.

Počet ošetření, která jsou potřeba, závisí na mnoha faktorech, přičemž četnost ošetření je po 4 až 6 týdnech. Po dokončení určeného počtu sezení se již nikdy nebudete muset zlobit s pravidelným holením intimních či jakýchkoliv jiných partií na těle. Trvalá epilace (epilací se rozumí odstranění chloupků včetně kořínků) patří mezi nejúčinnější formy odstranění viditelných chloupků z jakéhokoliv místa na těle.

Při ošetření se využívají světelné intenzivní pulzy, které ničí vlasový folikul. Odstraněné chloupky tedy již nemohou dorůstat a vy se tak s nimi nebudete muset už nikdy zlobit


Vždy je potřeba vizuální diagnostika chloupků. Vaše osobní návštěva studia a konzultace jsou bezplatné a k ničemu Vás nezavazují. Pokud se tedy například na poslední chvíli rozhodnete trvalou epilaci nepodstoupit, rozhodně vám to nebudeme mít za zlé. Podstatné je, abyste před případným zákrokem byli zcela přesvědčeni o tom, že se navždy chcete zbavit nevzhledných chloupků.


 

Profesionální kosmetické přístroje


Ošetření jsou prováděna pouze špičkovými profesionálními přístroji s patentovanými technologiemi: Novaestetyc HSL 100, Alma Lasers SHR.

Ošetření provádí vždy důkladně proškolený pracovník, který zajistí naprostou bezpečnost a kvalitu prováděné trvalé epilace. Nemusíte se tedy za žádných okolností obávat o své zdraví. Naši práci se snažíme odvádět vždy co nejlépe, o čemž svědčí množství našich spokojených klientů.

Trvalá epilace Brno

Jak funguje?

Ošetření se provádí jak na obličeji, tak i na těle bez omezení
(ženy i muži). Vždy je potřeba vizuální diagnostika chloupků.
Vaše osobní návštěva studia a konzultace jsou bezplatné
a k ničemu Vás nezavazují!

 Postup ošetření se nedá stanovit po telefonu nebo e-mailu
- tam Vám můžeme sdělit pouze všeobecné informace.

Kromě trvalé epilace nabízíme také prodlužování řas, diamantovou mikrodermabrazi nebo omlazení pleti.

Trvalá epilace

 


Prohlédněte si ceník Trvalé epilace.

Trvalé odstranění nežádoucího ochlupení

 


 

Odstranění chloupků Teleangitronem

 


• odstranění šedivých a světlých chloupků.

 

 

 

Přístroj Teleangitron

 

 


Přístrojem Teleangitron se odstraňují chloupky na malých plochách. Na rozdíl od metod, které využívají laser nebo pulsní světlo, tato metoda využívá kombinaci stejnosměrného a střídavého proudu, díky čemuž nehrozí žádné popálení pokožky.

 

Jedná se o jednu z nejmodernějších metod při odstraňování chloupků, která na rozdíl od laserových metod likviduje i světlé a šedivé chloupky.


Výhoda je, že odstraňuje všechny chloupky, na barvě nezáleží, nehrozí žádné popálení. Chloupek musí mít alespoň 2 mm. Po ošetření je minimální omezení.

 

Výsledky ošetření teleangitronem

 

 

 

Chcete se trvale zbavit chloupků?
Kontaktujte nás ZDE
 

Prohlédněte si ceník ošetření přístrojem Teleangitron.

Aktuality:

29.09.2023

Omlaďte svůj obličej díky moderní mikrojehličkové radiofrekvenci! Objednejte se a objevte sílu inovace v péči o pleť.

06.06.2023

Pudrové obočí je vhodné pro všechny typy pleti a barvy chloupků. V našem kosmetickém salonu nabízíme tuto službu za skvělou cenu a s profesionálním přístupem.

Upravit nastavení cookies