Kosmetika Maria Galland


 
 
Kosmetika Maria Galland


MARIA GALLAND, která patří k TOP 5 ve světě kosmetiky a objevuje se pouze v nejprestižnějších salonech krásy. Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris nám již přes 50 let přináší harmonii vnitřní a vnější krásy.

 

Po mnoha letech úspěchů se dnes pod názvem MARIA GALLAND PARIS provozuje ve 40 zemích světa na 10 000 salónů krásy, kosmetických studií, institutů a relaxačních lázní. Za tímto úspěchem stojí inovativní duch zakladatelky Madam Galland, který prestižní značku drží stále na špici kosmetického vývoje.
V kosmetice MARIA GALLAND PARIS tak naleznete i mikročástice zlata, výtažky z kaviáru, omlazující fytohormony nebo výtažky z exotických rostlin. Kromě pěsticích produktů a balzámů nabízí i opalovací řadu či pánskou kosmetiku a make-up.
MARIA GALLAND PARIS je zkrátka jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako naše pleť.

 

 

Kosmetické produkty značky MARIA GALLAND
 
 
Mozaika obzvlášť různorodých potřeb. Taková je i naše pokožka. Začátkem šedesátých let toto poznání umožnilo madam Galland úspěšně završit její hledání „věčné mladosti“ a bezchybného vzhledu.
 
Jde o poznání, ze kterého vycházela a vychází „metodika MARIA GALLAND“: přesnou analýzou pokožky a osobitým ošetřením každé jednotlivé oblasti pokožky podle jednotlivých potřeb se optimálně zachová krása pokožky. 
 
Blahodárné působení rukou a jemných pohybů odborných kosmetiček pro značku MARIA GALLAND přináší harmonii těla, mysli a duše.
 
 

 

Chcete se nechat hýčkat luxusní kosmetikou Maria Galland?
Kontaktujte nás ZDE

Aktuality:

29.09.2023

Omlaďte svůj obličej díky moderní mikrojehličkové radiofrekvenci! Objednejte se a objevte sílu inovace v péči o pleť.

06.06.2023

Pudrové obočí je vhodné pro všechny typy pleti a barvy chloupků. V našem kosmetickém salonu nabízíme tuto službu za skvělou cenu a s profesionálním přístupem.

Upravit nastavení cookies