Pudrové obočí

 

Toužíte-li dát svému obočí dojem většího objemu a přesnou linii, a nechcete trávit čas líčením a věčným poupravováním namalovaného obočí, pak by pro vás mohl být řešením permanentní make-up v podobě pudrového obočí.

 

Pudrové obočí, anglicky powder brow, je vedle vláskování (microblading) technika používaná při řešení permanentního make-upu. Jedná se o modernější a sofistikovanější metodu trvalého líčení obočí. Od microbladingu se odlišuje zejména tím, že nemá za úkol primárně vytvořit pouze přirozený dojem obočí, ale spíše imituje obočí stínované. Je proto vhodný pro všechny ženy, které milují namalovanou dokonale upravenou linii obočí.

 

Technika používaná při tvrobě pudrového obočí spočívá v použití speciálního strojku s několika velmi tenkými jehličkami, které vpravují pigment pod kůži tak, že vytvoří velmi jemné stínování obočí. Stejně jako u microbladingu, i zde se jedná o tetování, které narozdíl od toho klasického nevpravuje pigment hluboko pod vrchní vrstvu kůže. Proto je efekt pudrového obočí dočasný a je nutné jej zhruba po roce či dvou letech oživit. Metoda pudrového obočí lze kombinovat s metodou vláskování pro co nejpřirozenější dojem namalovaného obočí.

 

Po aplikaci pudrového obočí se vytvoří jemný stroupek, který po několika dnech odpadá a za několik týdnů dojde k vyhojení obočí. Ihned po aplikaci je obočí vemi výrazné, při hojení naopak vybledne. Barvené stálosti se dočkáte zhruba po měsící, podle délky hojení. Po uplynutí této doby je také vhodné konzultovat případné doupravení pudrového obočí.

 

Aby se vaše pokožka po permanentním make-upu správně zhojila a trvalé líčení vám vydrželo co nejdéle, je velmi důležité, abyste obočí po aplikaci správně ošetřovali. Stroupky vzniklé po aplikaci nikdy nestrhávejte a pro ošetření používejte pouze doporučené krémy. Ať už se jedná o pudrové obočí nebo trvalou oční linku, základem je vždy hlavně pečlivá ochrana před slunenčním zářením.

Aktuality:

14.7.2017

Chystáte se na dovolenou? Nezdržujte se již s pravidelným holením těla. Zbavte se navždy nežádoucích chloupků na těle i obličeji a přijďte k nám na trvalou epilaci tmavých i světlých chloupků.

28.6.2017

Navraťte své pleti mládí a krásu. Navštivte naše kosmetické studio v Brně a vyzkoušejte některé z nabízených kosmetických ošetření.