Lash lifting

 

Také toužíte po šetrné trvalé pro vaše řasy, které jsou díky ní ne jen krásně natočené a výraznější, ale zároveň vyživené a ozdravené.

 

Nabízíme vám nyní i v Brně revoluční metodu Lash bomb & lash lifting s velmi atraktivním výsledkem. Jedná se o zcela inovativní proces, jak natočit přírodní řasy a docílit jejich zesílení. Tato úžasná technologie k nám přichází z Itálie, kde byla vyvíjena několik let na základě nejnovějších poznatků a trendů.

 

Díky této moderní metodě trvalé na řasy, budou vaše přirozené řasy dokonale upravené, permanentně krásné a výrazné. Řasy jsou během procesu chráněny kolagenem, který zároveň přispívá k jejich růstu. Doporučit ji můžeme každému v jakémkoliv věku.

 

Lash lifting

Lash lifting se provádí za pomoci 3D natáček, ke kterým se řasy snadno přichytí. Pro získání a následné zafixování požadovaného tvaru se na řasy aplikují speciální přípravky. Ty jsou samozřejmě zcela šetrné k oku i jeho okolí. Výsledného efektu je dosaženo za hodinu a to včetně barvení řas. Řasy se nadzvednou nahoru směrem k obočí a tak nevzniká nežádoucí zatočení, které znesnadňuje vaše líčení.

 

Lash bomb

Lash bomb doporučujeme jako výživnou a reparační kúru na poškozené řasy. Zvlášť vhodná je jeho aplikace ihned po Lash liftingu nebo klasické trvalé řas. Je to silná výživa řas, která se zpravidla aplikuje jednou za dva až čtyři týdny.

 

Pro dosažení těch nejlepších výsledků používáme produkty INLei a MY lamination. INLei lash filler je speciální sérum, které dokáže ovlivnit ne jen sílu stávajících řas, ale také zároveň stimuluje kořen ke zvýšené distribuci keratinu. Řasové cibulce dodává výživu a ovlivňuje strukturu řas ještě i měsíce po použití. Tato péče má skutečné prokazatelné klinické výsledky. Jeho aplikace je pochopitelně zcela bezpečná a celý proces netrvá ani celou hodinu.

 

Po proceduře budou vaše řasy:

• Natočené
• Černé
• Opticky prodloužené
• Regenerované
• Silnější až o 50 %
• Vyživené látkami, které podporují růst i sílu řas

 

Navíc již nebudete muset používat kleštičky a řasenka se bude nanášet snadněji. Vaše oči se rozjasní, oko se otevře a váš obličej bude působit živěji.

 

Pro koho je Lash bomb & Lash lifting vhodný?

• Pro ženy, které nemohou nebo nechtějí řasy prodlužovat
• Pro ženy, jejichž řasy potřebují regenerační kúru
• Pro ženy, které mají své řasy příliš rovné
• Pro ženy, které chtějí přirozeně zvýraznit své vlastní řasy

 

Toužíte po krásných řasách? Zajímá vás více informací o Lash liftingu a Lash bomb?
Kontaktujte nás ZDE.

Aktuality:

29.09.2023

Omlaďte svůj obličej díky moderní mikrojehličkové radiofrekvenci! Objednejte se a objevte sílu inovace v péči o pleť.

06.06.2023

Pudrové obočí je vhodné pro všechny typy pleti a barvy chloupků. V našem kosmetickém salonu nabízíme tuto službu za skvělou cenu a s profesionálním přístupem.

Upravit nastavení cookies