Omlazování obličeje

 

Používáme různé přístroje, aby jsem docílili těch nejlepších výsledků. V našem estetickém centru naleznete tyto přístoje určené k omlazování:

 

RADIO 4 – Novaestetyc
TWOTEC – Premium aesthetic
LIFTRON – Daeyang aesthetic

 


 

twotec®

 

Slučuje prospěšné účinky elektroporacie, sonoforézy, mezoporacie, elektrostimulace a
mikrodermabrazie do jednoho přístroje!


• Současně působí dvě technologie – ultrazvuk a elektrostimulace
• Navzájem násobí svůj účinek
• Viditelné a dlouhotrvající výsledky
• Pronikání větších aktivních molekul hlouběji do pokožky
• Aktivace kožní hmoty, lymfatického systému, prokrvení a napnutí pokožky
• Široká škála aplikace
• Velice účinné a jemné použití

 

Léčba akné

Na co se přístroj používá?

• Zpomalení procesu stárnutí
• Vrásky
• Jizvy
• Akné
• Kuperóza
• Váčky pod očima
• Tukové polštářky
• Strie
• Pigmentové skvrny

 

 

Zpomalení stárnutí pleti

Účinky elektrostimulace na tkáně?

Optimalizace proudění v tkáni
• Zlepšuje činnost lymfatického systému
• Zlepšuje mikrocirkulaci


Zlepšení účinků pronikání
• Tvorba mikropórů v rohovinové vrstvě kůže
• Optimalizuje propustnost buňkových membrán
• Zvyšuje vstřebávání aktivních složek


Kožní stimulace
• Kontrakce kůže
• Posilnění kožní tkáně
• Napnutí pojivové tkáně


 

Postup ošetření:

• Čistění
• Peeling
• 1. Ultra–mezoporace
• Hloubkové čištění
• 2. Ultra–mezoporace
• Ukončenie ošetření (ochrana a každodenní péče)Prohlédněte si ceník twotec.

 

  

RADIO 4

 

Metoda RADIO 4 je neinvazivní a bezbolestná - ihned po aplikaci je pleť hladká, vypnutější, krásnější.

1) Redukuje vrásky
Postupem času žádný člověk neujde známkám stárnutí pleti. Asi tou nejpatrnější je tvorba vrásek. Může k ní přispívat také kouření či častý stres. Ovšem naštěstí lze kůži opět napnout a viditelně omladit.

2) Vypíná a vyhlazuje pleť na obličeji i na těle
Kromě již výše zmiňovaného ošetření vrásek si přístroj Radio 4 poradí i s ochablou kůži na jakékoliv části těla. Účinky této procedury jsou dlouhodobé a lze ji po vyprchání účinků snadno opakovat.

3) Odstraňuje podbradek
Postupem věku se některým lidem začíná tvořit takzvaný podbradek. V podstatě jde také o určité ochabnutí kůže, které ovšem také dokážeme neinvazivně odstranit.

4) Zpomaluje proces stárnutí a výrazně zlepšuje metabolismus kůže
Díky působení radiofrekvence dochází k lepšímu prokrvení kůže i oblastí pod ní. Kůže tedy po tomto zákroku výrazně omládne a k určitým projevům stárnutí dochází opět až po značné době.

5) Dodává pokožce tón a elasticitu
Prokrvení pokožky se projevuje i na jejím mladistvějším vzhledu. Kůže dostane zdravou barvu a působí pružným dojmem.

6) Zlepšuje strukturu pokožky
Máte problémy s různými vadami pokožky? Potom vám může omlazení pleti pomoci ke zlepšení její struktury a k ošetření drobných nedostatků.

7) Zlepšuje kontury obličeje a omlazuje postavu
Námi používaný způsob omlazení pleti dokáže váš obličej viditelně napnout a v případě použití na jinou část těla omladit i nejrůznější  nedokonalosti postavy.

 

Jak funguje?

Radio 4 je prvním kosmetickým přístrojem na trhu, který využívá
obrovský potenciál dynamické kvadripolární radiofrekvence.
Díky patentované technologii RSS® můžeme prostřednictvím
radiofrekvence ošetřovat vybrané oblasti na pokožce obličeje a těla
do hloubky bez jakéhokoliv zdravotního rizika se zabezpečením
rychlých, viditelných a dlouhodobých výsledků.


Na co je určena tato metoda?

• obličej
• oblast rtů a nosu
• dekolt
• brada
• tváře
• oblast očního okolí

 Za jak dlouho uvidím výsledky?

Výsledky můžete pozorovat už  po prvním ošetření!

 


Prohlédněte si ceník Omlazování pleti.

 

 

 

 


 

LIFTRON – mikrojehličková radiofrekvence

 

Mikrojehličková radiofrekvence Liftron - ošetření vrásek, strií a jizev s výsledky již po prvním ošetření

    - viditelné zjemnění a redukce i hlubokých vrásek
    - stažení pórů, redukce jizev po akné
    - omlazení  kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
    - výborné výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle
    - celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, facelifting bez skalpelu
    - ošetřují se téměř všechny partie na těle

Mikrojehličková radiofrekvence dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků.


 

Jak funguje omlazení pleti Liftronem?


Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.

Tato metoda je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. Jehličky pronikají pod kůži (hloubka průniku se nastavuje individuálně dle požadavků klienta). V případě vyšší citlivosti je možno použít anestetickou mast. Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za 1-2 hodiny se zarudnutí ztrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření. Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Doporučujeme 1 - 4 ošetření, dle druhu řešeného problému může být i více aplikací. Postupu je idividuální. (konkrétní informaci Vám dáme na bezplatné konzultaci) po cca 5 týdnech.

Výsledný efekt vydrží až 2 roky.

Liftron - mikrojehličková radiofrekvenceomlazení pleti LiftronemZbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí.

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence Liftron. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik unešení, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.


Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.

Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit. Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.

 

Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k intenzivnímu efektu metody jsou doporučena 2-3 ošetření s odstupem 4-6 týdnů, dle intenzity zákroku a reakce pleti.


Jaký je výsledek ošetření?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je dlouhodobý proces, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě i nadále po dobu následujících 3 - 5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné – již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.Prohlédněte si ceník Liftronu.

 


 

FOTOOMLAZENÍ (fotorejuvenace)


Moderní estetická metoda v péči o pleť.
Při fotorejuvenaci dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší vrstvě kůže (dermis). V důsledku toho se kolagenová vlákna napnou a vytvářejí nový kvalitní kolagen. Kůže se zpevňuje a drobné vrásky se postupně vyhlazují o 40 – 60 %. Příznivě ovlivňuje i póry, které se stahují až o 60 %. Počet ošetření je po konzultaci stanoven individuálně, pohybuje se od 8 – 12 ošetření 1x za 15 – 30 dní. Rozhoduje věk, stav pleti, elasticita pleti... Výsledky jsou dlouhodobé, celkově pleť omládne až o 2 – 5 let a přetrvává až 2 roky, ale nezabrání tvorbě nových vrásek či stárnutí pleti a tak po čase pravděpodobně pocítíte potřebu terapii podstoupit znovu. V letech bez intenzivního ošetření lze provést tzv. udržovací ošetření.
Nejvhodnější je do 45 let u žen a mužů do 50 let.Ostranění rozšířených červených žilek (v obličeji i na těle)

Terčem působení IPL (intense pulse light – intensní pulsní světlo) světla je hemoglobin v rozšířených cévách. Dochází k absorpci záření, tepelné destrukci hemoglobinu v cévách, ale nedochází k poškození okolních tkání. Počet ošetření je individuální a doporučuje se po zhodnocení dané lokality, obecně se předpokládá 6 – 10 ošetření.Ošeření pigmentových skvrn (od září – do května)

Pigmentové léze lze dělit na základě několika hledisek, ale přesná příčina jejich vzniku je většinou neznámá. Léčba bývá velmi obtížná a je zapotřebí individuální konzultace, protože je prakticky nemožné předpovědět přesný klinický efekt zákroku. Počet opakování ošetření záleží na mnoha faktorech, které jsou probírány s klientem individuálně před zahájením léčby. Důležitá je stálá a důsledná ochrana pokožky před UV zářením nejen v průběhu léčby, ale i po ní.Ošetření akné

Aktivní akné může být s úspěchem ošetřeno IPL světlem. IPL světlo zabrání růstu infekce v pleti. Může být použito jak v oblasti obličeje, tak je velmi efektivní i na zádech a hrudníku. Pravidelná ošetření akné pomocí IPL světla mají preventivní účinek při tvorbě nehezkých jizviček.Jak fotoomlazování funguje

Záblesk širokospektrálního paprsku o velké intenzitě proniká kůží. U fotorejuvenace dochází vlivem jemné termické stimulace spodní vrstvy kůže (dermis) k intenzivní produkci nového kolagenu, jehož výsledkem je vyhlazení pleti. Podle typu kosmetické vady je nutno výkon v doporučeném intervalu zopakovat. Díky optimálním nastavení parametrů světelné energie je minimalizováno riziko popálení kůže a rovněž interakce s okolní tkání je minimální. Obecně lze ošetření provádět vždy, s ohledem na individuální pobyt klienta na sluníčku, pouze přes léto neodstraňujeme pigmentové skvrny. Zákroky jsou minimálně bolestivé, nejvíce se podobá štípnutí hmyzem, proto v naprosté většině případů snášejí klienti zákroky velice dobře.Kdy je nevhodné fotoomlazování provádět

V těhotenství nebo kojení, při aktivním opálení, užívání medikamentů, které vyvolávají zvýšenou citlivost kůže na světlo (antibiotika), zánětlivé procesy na kůži v místě zákroku, rakovina kůže, při poruchách srážlivosti krve, při epilepsii.Jak probíhá fotoomlazování

Fotoomlazení provádí odborný terapeut, který dbá o klienta po celou dobu zákroku. Oči klienta i terapeuta jsou chráněny speciálními ochrannými brýlemi. V okamžiku světelného záblesku pocítí klient mírné štípnutí.  Vše závisí na ošetřovaném místě a citlivosti klienta.Péče o pokožku po fotoomlazení

Vlivem světelného impulzu pokožka mírně zarudne (podobně jako při delším pobytu na slunci). Toto zčervenání obvykle během 24 – 48 hodin vymizí. Případný puchýřek nepropichujte. Občas se může na ošetřovaném místě vytvořit krusta. Je zapotřebí ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Jakékoliv dodatečné ošetření pokožky je potřeba konzultovat. Může se stát, že ošetřená místa budou po léčebném procesu světlejší nebo tmavší než okolí. K vyrovnání pigmentace dojde samovolně, v průběhu několika týdnů, u některých typů to však může trvat až 4 měsíce.Doporučení

Hydratujte pokožku tím, že průběžně pijete větší množství vody (alespoň 2 litry). Je nezbytně nutné sdělit, jaké léky užíváte nebo jste užívali v nedávné minulosti (antibiotika, kortikosteroidy apod.) a event. léčbu ozařováním. Nevystavujte kůži působení UV záření (slunce, solária) po dobu min. 2 týdnů před i po zákroku bez použití ochranného krému SPF 30 až 50, nepoužívejte bělící ani samoopalovací krémy po celou dobu ošetřování, neaplikujte parfémy ani líčidla na ošetřovanou pokožku min. 24 – 48 hod. od zákroku, nenarušujte kůži v oblasti zákroku (peeling nebo hloubkové čištění) po dobu 1 týdne od zákroku, vyvarujte se horkých koupelí (sprchy), parní lázně, sauny, plavání v silně chlorované vodě po dobu minimálně 1. týdne od zákroku. Vyvarujte se namáhavým sportům po dobu 24 – 48hod. od zákroku (zvýšením prokrvení se prodlužuje doba hojení).

Chcete omladit svoji pleť?

Kontaktujte nás ZDE

Aktuality:

29.09.2023

Omlaďte svůj obličej díky moderní mikrojehličkové radiofrekvenci! Objednejte se a objevte sílu inovace v péči o pleť.

06.06.2023

Pudrové obočí je vhodné pro všechny typy pleti a barvy chloupků. V našem kosmetickém salonu nabízíme tuto službu za skvělou cenu a s profesionálním přístupem.

Upravit nastavení cookies