Premium Aesthetic the skin concept

 

Mimo běžných a známějších kosmetických výkonů nabízíme také speciální a unikátní ošetření pleti v podobě přípravků z řady Premium Aesthetic the skin koncept a  jejich jedinečných přístrojů. Budou vhodné právě pro ty, které trápí různé zabarvení kůže, flíčky či červenání pleti. Budete tak velice mile překvapení, že se snadno a rychle vaše pleť začne měnit k lepšímu, v což jste již ani nedoufali.

 

Používáme profesionální estetický přístroj  Twotec

Pro tuto péči o vaši pleť používáme estetické přístroje Onetec a Twotec, které dodává německá společnost Premium Aesthetic. Pro jejich výrobu využili své třicetileté zkušenosti z oblasti estetických technologii a mohou tak pomoci mnoha lidem zbavit se jejich trápení s nehezkou pletí a změnami na kůži. Díky těmto zařízením vám dokážeme redukovat pigmentace a dokonce i červenání pleti . Za použití těchto přístrojů můžete podstoupit také epilaci a redukci vrásek.

 

Zajímá vás více informací o kosmetice Premium Aesthetic the skin concept?
Kontaktujte nás ZDE.

Aktuality:

29.09.2023

Omlaďte svůj obličej díky moderní mikrojehličkové radiofrekvenci! Objednejte se a objevte sílu inovace v péči o pleť.

06.06.2023

Pudrové obočí je vhodné pro všechny typy pleti a barvy chloupků. V našem kosmetickém salonu nabízíme tuto službu za skvělou cenu a s profesionálním přístupem.

Upravit nastavení cookies