Ošetření pigmentových skvrn


 

Ošetření pigmentových skvrn IPL


 

Moderní estetická metoda v péči o pleť.
Při fotorejuvenaci dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší vrstvě kůže (dermis). V důsledku toho se kolagenová vlákna napnou a vytvářejí nový kvalitní kolagen. Kůže se zpevňuje a drobné vrásky se postupně vyhlazují o 40 – 60 %. Příznivě ovlivňuje i póry, které se stahují až o 60 %. Počet ošetření je po konzultaci stanoven individuálně, pohybuje se od 8 – 12 ošetření 1x za 15 – 30 dní. Rozhoduje věk, stav pleti, elasticita pleti... Výsledky jsou dlouhodobé, celkově pleť omládne až o 2 – 5 let a přetrvává až 2 roky, ale nezabrání tvorbě nových vrásek či stárnutí pleti a tak po čase pravděpodobně pocítíte potřebu terapii podstoupit znovu. V letech bez intenzivního ošetření lze provést tzv. udržovací ošetření.
Nejvhodnější je do 45 let u žen a mužů do 50 let.Ostranění rozšířených červených žilek (v obličeji i na těle)

Terčem působení IPL (intense pulse light – intensní pulsní světlo) světla je hemoglobin v rozšířených cévách. Dochází k absorpci záření, tepelné destrukci hemoglobinu v cévách, ale nedochází k poškození okolních tkání. Počet ošetření je individuální a doporučuje se po zhodnocení dané lokality, obecně se předpokládá 6 – 10 ošetření.


Ošetření pigmentových skvrn (od září – do května)

Pigmentové léze lze dělit na základě několika hledisek, ale přesná příčina jejich vzniku je většinou neznámá. Léčba bývá velmi obtížná a je zapotřebí individuální konzultace, protože je prakticky nemožné předpovědět přesný klinický efekt zákroku. Počet opakování ošetření záleží na mnoha faktorech, které jsou probírány s klientem individuálně před zahájením léčby. Důležitá je stálá a důsledná ochrana pokožky před UV zářením nejen v průběhu léčby, ale i po ní.Léčba akné

Aktivní akné může být s úspěchem ošetřeno IPL světlem. IPL světlo zabrání růstu infekce v pleti. Může být použito jak v oblasti obličeje, tak je velmi efektivní i na zádech a hrudníku. Pravidelná ošetření akné pomocí IPL světla mají preventivní účinek při tvorbě nehezkých jizviček.Jak fotoomlazování funguje

Záblesk širokospektrálního paprsku o velké intenzitě proniká kůží. U fotorejuvenace dochází vlivem jemné termické stimulace spodní vrstvy kůže (dermis) k intenzivní produkci nového kolagenu, jehož výsledkem je vyhlazení pleti. Podle typu kosmetické vady je nutno výkon v doporučeném intervalu zopakovat. Díky optimálním nastavení parametrů světelné energie je minimalizováno riziko popálení kůže a rovněž interakce s okolní tkání je minimální. Obecně lze ošetření provádět vždy, s ohledem na individuální pobyt klienta na sluníčku, pouze přes léto neodstraňujeme pigmentové skvrny. Zákroky jsou minimálně bolestivé, nejvíce se podobá štípnutí hmyzem, proto v naprosté většině případů snášejí klienti zákroky velice dobře.Kdy je nevhodné fotoomlazování provádět

V těhotenství nebo kojení, při aktivním opálení, užívání medikamentů, které vyvolávají zvýšenou citlivost kůže na světlo (antibiotika), zánětlivé procesy na kůži v místě zákroku, rakovina kůže, při poruchách srážlivosti krve, při epilepsii.Jak probíhá fotoomlazování

Fotoomlazení provádí odborný terapeut, který dbá o klienta po celou dobu zákroku. Oči klienta i terapeuta jsou chráněny speciálními ochrannými brýlemi. V okamžiku světelného záblesku pocítí klient mírné štípnutí.  Vše závisí na ošetřovaném místě a citlivosti klienta.Péče o pokožku po fotoomlazení

Vlivem světelného impulzu pokožka mírně zarudne (podobně jako při delším pobytu na slunci). Toto zčervenání obvykle během 24 – 48 hodin vymizí. Případný puchýřek nepropichujte. Občas se může na ošetřovaném místě vytvořit krusta. Je zapotřebí ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Jakékoliv dodatečné ošetření pokožky je potřeba konzultovat. Může se stát, že ošetřená místa budou po léčebném procesu světlejší nebo tmavší než okolí. K vyrovnání pigmentace dojde samovolně, v průběhu několika týdnů, u některých typů to však může trvat až 4 měsíce.Doporučení

Hydratujte pokožku tím, že průběžně pijete větší množství vody (alespoň 2 litry). Je nezbytně nutné sdělit, jaké léky užíváte nebo jste užívali v nedávné minulosti (antibiotika, kortikosteroidy apod.) a event. léčbu ozařováním. Nevystavujte kůži působení UV záření (slunce, solária) po dobu min. 2 týdnů před i po zákroku bez použití ochranného krému SPF 30 až 50, nepoužívejte bělící ani samoopalovací krémy po celou dobu ošetřování, neaplikujte parfémy ani líčidla na ošetřovanou pokožku min. 24 – 48 hod. od zákroku, nenarušujte kůži v oblasti zákroku (peeling nebo hloubkové čištění) po dobu 1 týdne od zákroku, vyvarujte se horkých koupelí (sprchy), parní lázně, sauny, plavání v silně chlorované vodě po dobu minimálně 1. týdne od zákroku. Vyvarujte se namáhavým sportům po dobu 24 – 48hod. od zákroku (zvýšením prokrvení se prodlužuje doba hojení).

 


 

 

LIFTRON – jehličková radiofrekvenceMikrojehličková frakční radiofrekvence Liftron - ošetření vrásek, strií a jizev s výsledky již po prvním ošetření

    - viditelné zjemnění a redukce i hlubokých vrásek
    - stažení pórů, redukce jizev po akné
    - zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
    - výborné výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle
    - celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, facelifting bez skalpelu
    - ošetřují se téměř všechny partie na těle

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků.


Mikrojehličková frakční radiofrekvence

Jak funguje omlazení pleti Liftronem?


Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.

Tato metoda je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. Jehličky pronikají pod kůži (hloubka průniku se nastavuje individuálně dle požadavků klienta). V případě vyšší citlivosti je možno použít anestetickou mast. Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za 1-2 hodiny se zarudnutí ztrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření. Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Doporučujeme 1 - 4 ošetření, dle druhu řešeného problému může být i více aplikací. Postupu je idividuální. (konkrétní informaci Vám dáme na bezplatné konzultaci) po cca 5 týdnech.

Výsledný efekt vydrží až 2 roky.

Liftron - mikrojehličková radiofrekvenceomlazení pleti LiftronemZbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí.

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence Liftron. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik unešení, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.


Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.

Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit. Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.


Jak se liší frakční mikrojehličková RF od ostatních typů radiofrekvencí?

Sublativní bipolární rejuvenace (omlazení) je zákrok, jehož energie proniká do hloubky. Intenzita energie a hloubka průniku je úměrná zasažení povrchu pleti. Monopolární radiofrekvence bývá bolestivá, nelze měřit a kontrolovat teplotu v hloubce a může být doprovázena výraznějšími nežádoucími účinky.


Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k intenzivnímu efektu metody jsou doporučena 2-3 ošetření s odstupem 4-6 týdnů, dle intenzity zákroku a reakce pleti.


Jaký je výsledek ošetření?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je dlouhodobý proces, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě i nadále po dobu následujících 3 - 5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné – již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.Prohlédněte si ceník Liftronu.

 


 

Ošetření pigmentových skvrn Teleangitronem

 


• odstranění šedivých a světlých chloupků.
• ošetření (nejde o úplné odstranění 
žilek) rozšířených žilek (teleangiektázií)

• ošetření hemangiomů, bradaviček

 

 

 

Přístroj Teleangitron

 

Mikrojehličková radiofrekvenceOšetření pigmentových skvrn

 


Přístrojem Teleangitron se odstraňují chloupky na malých plochách. Na rozdíl od metod, které využívají laser nebo pulsní světlo, tato metoda využívá kombinaci stejnosměrného a střídavého proudu, díky čemuž nehrozí žádné popálení pokožky.

 

Jedná se o jednu z nejmodernějších metod při odstraňování chloupků, která na rozdíl od laserových metod likviduje i světlé a šedivé chloupky.


Výhoda je, že odstraňuje všechny chloupky, na barvě nezáleží, nehrozí žádné popálení. Chloupek musí mít alespoň 2 mm. Po ošetření je minimální omezení.

 

Přístroj Teleangitron se využívá i na ošetření (nejedná se o odstranění pigmentových anomálií) pigmentových anomálií a ke kosmetickému ošetření (neprovádíme úplné odstranění žilek) žilek.

 

 

 

Výsledky ošetření teleangitronem

 

Výsledek ošetření pigmentových skvrn

 

 

Chcete ošetřit pigmentové skvrny?
Kontaktujte nás ZDE

 

Prohlédněte si ceník ošetření přístrojem Teleangitron.

Aktuality:

17.03.2022

Dopřejte si salonní péči u vás doma! Vyzkoušejte přípravky z řady Premium Aesthetic the skin koncept.

12.05.2022

Chcete léto bez chloupků?  Nabízíme trvalé odstranění nežádoucího ochlupení - tmavých i světlých chloupků. Kontaktujte nás!

Upravit nastavení cookies