Permanentní make-up rtů

 

Rty jsou významnou částí obličeje, která na sebe přitahuje největší pozornost, hlavně pokud právě mluvíme. Jejich dokonalý tvar a barva podtrhne vaši osobnost i váš projev. Proto je snad každá žena touží mít krásné. Permanentní make up rtů může být tím vhodným způsobem, jak jim dodat tvar a krásně je probarvit. A zároveň zlepšit i váš celkový výraz. Upraveně pak budete vypadat v každém okamžiku. Po ránu, když se právě probudíte, pří sportovních aktivitách, dokonce i v sauně nebo na plavání. A samozřejmě taky na dovolené. Bez obav z rozmazané a rozpité rtěnky mimo kontury rtů si vychutnáte romantickou večeři s partnerem, ale i rychlý oběd v práci nebo drink s kamarádkami. .

 

Permanentní make up rty krásně vystínuje a zároveň jim udělá konturu. Pomoci může především ženám, které mají rty od přírody málo výrazné, příliš malé nebo dokonce asymetrické. Pomoci se dá i rtům, které trpí určitými nedostatky způsobenými úrazem nebo rozštěpem rtu.

 

Aplikace permanentního make-upu rtů

Celý proces povrchové mikropigmentace trvá přibližně dvě hodiny a provádí se během dvou až tří návštěv. Při této metodě se do horní vrstvy pokožky na vašich rtech vpravují přírodní barviva, čímže je postupně dosaženo požadovaného zvýraznění nebo je-li potřeba dokonce i vymodelování této partie. Barvu si zvolíte sama nebo vám s jejím výběrem pomůžeme se zohledněním odstínu vaší pokožky a barvy očí..

 

Během aplikace permanentního make upu se využívá lékařských analgetik, aby celá procedura nebyla příliš bolestivá. K úplnému zhojení dochází za čtyři až pět dní, kdy vymizí poslední stroupky. Do té doby je dobré vyhnout se saunám, vášnivým polibkům a nadměrnému namáčení rtů.

 

 

Využijte našich zkušeností, ušetřete čas i peníze

Neváhejte a objednejte se na telefonním čísle 777 616 816. Rádi vám zodpovíme i všechny vaše dotazy.

 

Chcete krásné upravené rty?
Kontaktujte nás ZDE.

Aktuality:

29.09.2023

Omlaďte svůj obličej díky moderní mikrojehličkové radiofrekvenci! Objednejte se a objevte sílu inovace v péči o pleť.

06.06.2023

Pudrové obočí je vhodné pro všechny typy pleti a barvy chloupků. V našem kosmetickém salonu nabízíme tuto službu za skvělou cenu a s profesionálním přístupem.

Upravit nastavení cookies