Liftron - omlazování pleti

Mikrojehličková frakční radiofrekvence Liftron - ošetření vrásek, strií a jizev s výsledky již po prvním ošetření
- viditelné zjemnění a redukce i hlubokých vrásek
- stažení pórů, redukce jizev po akné
- zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
- výborné výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle
- celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, facelifting bez skalpelu
- ošetřují se téměř všechny partie na těle

Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků.


Mikrojehličková frakční radiofrekvence

Jak funguje omlazení pleti Liftronem?


Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.

Tato metoda je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. Jehličky pronikají pod kůži (hloubka průniku se nastavuje individuálně dle požadavků klienta). V případě vyšší citlivosti je možno použít anestetickou mast. Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za 1-2 hodiny se zarudnutí ztrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření. Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Doporučujeme 1 - 4 ošetření, dle druhu řešeného problému může být i více aplikací. Postupu je idividuální. (konkrétní informaci Vám dáme na bezplatné konzultaci) po cca 5 týdnech.

Výsledný efekt vydrží až 2 roky.

Liftron - mikrojehličková radiofrekvenceomlazení pleti LiftronemZbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí.

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence Liftron. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik unešení, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.


Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.

Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit. Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.


Jak se liší frakční mikrojehličková RF od ostatních typů radiofrekvencí?

Sublativní bipolární rejuvenace (omlazení) je zákrok, jehož energie proniká do hloubky. Intenzita energie a hloubka průniku je úměrná zasažení povrchu pleti. Monopolární radiofrekvence bývá bolestivá, nelze měřit a kontrolovat teplotu v hloubce a může být doprovázena výraznějšími nežádoucími účinky.


Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k intenzivnímu efektu metody jsou doporučena 2-3 ošetření s odstupem 4-6 týdnů, dle intenzity zákroku a reakce pleti.


Jaký je výsledek ošetření?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je dlouhodobý proces, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě i nadále po dobu následujících 3 - 5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné – již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.Prohlédněte si ceník Liftronu.

 


Aktuality:

29.09.2023

Omlaďte svůj obličej díky moderní mikrojehličkové radiofrekvenci! Objednejte se a objevte sílu inovace v péči o pleť.

06.06.2023

Pudrové obočí je vhodné pro všechny typy pleti a barvy chloupků. V našem kosmetickém salonu nabízíme tuto službu za skvělou cenu a s profesionálním přístupem.

Upravit nastavení cookies